Connect with us

LIPIANY

Nasza biegaczka ośmieszyła Orlen. Sofia Ennaoui bohaterką sportowców

Opublikowane

w dniu

Orlen Team zamieścił na Facebooku post z gratulacjami dla polskich sportowców. Do jednego z nich dodał zdjęcie Sofii Ennaoui, świętując w ten sposób zdobycie przez nią brązowego medalu w biegu na 1500 metrów. Ten wpis nie spodobał się sportsmence, która wychowała się w Lipianach. Jej riposta ośmieszyła Orlen.

 

Orlen szczycił się sukcesami polskich lekkoatletów na niedawno Mistrzostwach Europy. W swoim wpisie w social mediach sugerował, że stoi za sukcesami sportowców i wskazał na Sofię Ennaoui twierdząc, że „medale Grupy Sportowej PKN Orlen jak zawsze smakują wyjątkowo”.

Wpis Orlenu nie spodobał się naszej lekkoatletce, która natychmiast opublikowała ripostę, ośmieszając spółkę Skarbu Państwa, zarządzaną przez Daniela Obajtka.

Ennaoui skomentowała, że dziękuje za miłe słowa, jednak prosiłaby o niełączenie więcej jej wizerunku z PKN Orlen. Medalistka mistrzostw Europy zaznaczyła, że ich współpraca zakończyła się pod koniec ubiegłego roku i obecnie należy do zespołu PKO Bank Polski Biegajmy Razem.