Connect with us

NAJNOWSZE INFORMACJE

Weź udział w biegu i wygraj nagrodę

Opublikowane

w dniu

Trwają zapisy na 3. Szczeciński Bieg Nocny. Zawodnicy, którzy jako pierwsi ukończą te zawody otrzymają nagrody pieniężne. Do wygrania będzie również profesjonalny rower o wartości 6 tys. zł.

Biegaczki i biegacze! Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to nie zwlekajcie, bo z każdym dniem Wasze szanse na udział w wydarzeniu maleją. Jeszcze są wolne pakiety na 3. Szczeciński Bieg Nocny, ale nie ma na co czekać. Tym bardziej, że każdy z uczestników nie tylko przebiegnie wybrany dystans, ale także weźmie udział w konkursie, w którym do wygrania jest profesjonalny rower gravelowy o wartości ponad 6 tys. zł.

To będzie pierwsze takie wydarzenie w samym centrum miasta. 3. edycja Szczecińskiego Biegu Nocnego odbędzie się w nocy z 13 na 14 maja. Po raz pierwszy biegacze będą mieli okazję przebiec się nocą po szczecińskich ulicach w samym sercu miasta. Na uczestników biegu będą czekać dwa dystanse na 5 i 10 km. Start i meta będą ulokowane przy Urzędzie Miasta. Po starcie zawodnicy będą kierować się w stronę Placu Grunwaldzkiego, skąd pokierują się kolejno na Plac Lotników, Plac Zwycięstwa, Plac Kościuszki i powrócą przez Plac Szarych Szeregów pod Urząd. Bez względu na to czy będzie to 5 czy 10 km możemy mieć pewność, że trasa będzie nas zaskakiwać na każdym kilometrze – to dzięki świetlnym aranżacjom i dopingom, które będą dodawały mocy zawodnikom. Na tych uczestników, którzy jako pierwsi zameldują się na linii mety czekać będą atrakcyjne nagrody pieniężne:

5 km

  I miejsce 750 750
  II miejsce 500 500
  III miejsce 250 250
       
10 km    
  I miejsce 1000 1000
  II miejsce 750 750
  III miejsce 500 500

 

Ale to nie koniec dobrych informacji. W każdym pakiecie startowym znajdzie się techniczna koszulka, którą na życzenie zawodnika (za dodatkową opłatą) będzie można spersonalizować. Dzięki temu kibice z daleka zobaczą komu kibicować, a pozostali zawodnicy dobrze zapamiętają imię swojego rywala. Możliwość personalizacji będzie dostępna tylko do końca kwietnia. Ceny pakietów zaczynają się od 85 zł. Każdy biegacz po przekroczeniu mety otrzyma pamiątkowy medal.

 

Zapisy na bieg odbywają się za pośrednictwem linku: https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/szczecinski-bieg-nocny