Connect with us

EDUKACJA

The Tall Ships Races 2024. Wielka przygoda czeka!

Opublikowane

w dniu

Za kilka dni rusza nabór do Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina. Na przyszłoroczne regaty The Tall Ships Races 2024 poszukiwani są żeglarze, oficerowie łącznikowi i wolontariusze. Jakie wymogi trzeba spełniać?

Finał regat The Tall Ships Races 2024 zaplanowany jest na początek sierpnia przyszłego roku. Już teraz rozpoczynają się poszukiwania żeglarzy, ale też wolontariuszy, który pomogą zorganizować tą gigantyczną imprezę.

– Przede wszystkim poszukujemy 42 osób, które popłyną na pokładach trzech szczecińskich jachtów. Kandydaci powinni między innymi mieć ukończone 18 lat i znać przynajmniej jeden język obcy w stopniu komunikatywnym. Oprócz tego w czasie regat będzie działać 80 oficerów łącznikowych i 10 wolontariuszy do obsługi wydarzenia. Te osoby powinny znać języki obce, odnajdywać się w pracy zespołowej i działać skutecznie w sytuacjach stresowych – mówi Dariusz Sadowski z Urzędu Miasta Szczecin.

Aby zostać członkiem Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina należy:
– najpóźniej w dniu 20.06.2024 r. mieć ukończone 18 rok życia,
– mieszkać, uczyć się lub pracować w Polsce (pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby mieszkające, uczące się, pracujące w Szczecinie),
– znać co najmniej jeden język obcy w stopniu komunikatywnym,
– złożyć oświadczenie, że stan zdrowia zezwala na udział w projekcie,
– posiadać umiejętność pływania wpław,
– posiadać zdolności i umiejętności artystyczne, sportowe lub żeglarskie,
– być osobą odpowiedzialną, zaangażowaną, kreatywną i otwartą

Podczas finału The Tall Ships Races, w dniach 2 – 5 sierpnia 2024 r. do Szczecina przypłyną jednostki z całego świata. Dlatego potrzebujemy 80 oficerów łącznikowych (wolontariat) oraz 10 wolontariuszy do obsługi wydarzenia, którzy będą wspierać organizatora w koordynacji działań.

Szukamy osób, które:
– w dniu złożenia deklaracji online będą miały ukończony 20 rok życia (Oficer Łącznikowy), 18 rok życia (obsługa wydarzenia),
– znają języki obce,
– lubią wyzwania i są odpowiedzialne,
– lubią pracę w zespole,
– są zdrowe, mają dobrą kondycję i odporność na stres