niedziela, 14 czerwca, 2026
spot_img
spot_img

Najpopularniejsze

Zobacz również...

We wrześniu mammobus 4 razy w powiecie pyrzyckim

Wrzesień to kolejna okazja, by zadbać o zdrowie i wykonać bezpłatne badanie profilaktyczne piersi. Do powiatu pyrzyckiego przyjedzie mammobus, a kobiety będą mogły skorzystać z badań w aż pięciu terminach i lokalizacjach.

Mammografia to jedno z najskuteczniejszych badań w kierunku wczesnego wykrywania raka piersi. Regularna profilaktyka pozwala na szybkie podjęcie leczenia i zwiększa szanse na całkowity powrót do zdrowia.

Gdzie i kiedy można wykonać badanie?

  • 09.09.2025 – Pyrzyce
    ul. Mickiewicza 2, parking przy Biedronce
    ⏰ godz. 09:00–15:00

  • 19.09.2025 – Pyrzyce
    ul. Jana Pawła II 2, przy Szpitalu Powiatowym
    ⏰ godz. 09:00–14:00

  • 29.09.2025 – Pyrzyce
    ul. Jana Pawła II 2, przy Szpitalu
    ⏰ godz. 09:00–17:00

  • 30.09.2025 – Bielice
    ul. Jana Pawła II 30, przy OSP
    ⏰ godz. 09:00–17:00

Badania są bezpłatne dla kobiet w określonym wieku objętym programem profilaktyki raka piersi. Warto zabrać ze sobą dowód osobisty oraz – jeśli to możliwe – wyniki wcześniejszych mammografii, by lekarze mogli porównać obrazy.

Popularne Artykuły