LIPIANY

Słaby początek piłkarskiej wiosny. Porażki Sokoła i Stali

Opublikowane

w dniu

Dąb Dębno pewnie pokonał Sokoła Pyrzyce i umocnił się na drugim miejscu w tabeli. Bohaterem meczu został Oskar Szczepanik, który dwukrotnie trafiał do bramki teamu z Pyrzyc.

Strzelecki festiwal rozpoczął Robert Budzałek, który w  36 minucie pojedynku wpisał się na listę strzelców. Sympatycy Sokoła z nadzieją spoglądali na drugą odsłonę pojedynku, ale ich marzenia o punktowej zdobyczy rozwiał Oskar Szczepanik, który w końcówce spotkania (79 i 90 minuta) dwukrotnie trafił do bramki pyrzyczan i Dąb pewnie wygrał 3:0.

Już za tydzień formę drużyny z Dębna sprawdzi Orzeł Grzędzice 13 miejsce w tabeli), Sokół zmierzy się z Iskra Banie.

Wysokie zwycięstwo zanotował lider Odra Chojna, który rozgromił Stal Lipiany aż 5:1. Ten mecz był jednostronnym widowiskiem, team z Chojny pokazał wysokie aspiracje i chęć walki o awans do IV ligi. Stal fatalnie rozpoczęła sezon, porażka spowodowała spadek z 7 na 8 miejsce w tabeli. Teraz jest czas na poprawę gry i intensywne treningi, w najbliższej kolejce spotkań drużyna z Lipian będzie pauzować, o punkty Stal zagra dopiero 20 marca z Energetykiem Gryfino.