Connect with us

NAJNOWSZE INFORMACJE

OPS został zamknięty!

Sprawy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej można załatwiać wyłącznie telefonicznie lub za pośrednictwem internetu. Nie wiadomo, kiedy OPS zacznie funkcjonować na starych zasadach.

 

Zamknięcie OPS-u w Warnicach spowodowane jest potwierdzonym przypadkiem zakażenia wirusem SARS-COV-2 u pracownika ośrodka. Od dnia 3 grudnia pracownicy instytucji pracują przy zamkniętych drzwiach. W związku z tym zaleca się załatwianie spraw wyłącznie przez kontakt telefoniczny lub elektronicznie.

Numery telefonów: 91 578 32 84 w. 33 lub w. 18, w przypadku braku kontaktu z ww. numerami prosimy o kontakt z sekretariatem Urzędu Gminy Warnice nr tel. 91 578 32 84 w. 10 lub 91 561 28 90 w. 10, adres email: sekretariat@warnice.pl.

Wnioski i inne dokumenty prosimy zostawiać w skrzynce podawczej znajdującej się na budynku Urzędu Gminy Warnice (przy głównym wejściu). Dokumenty należy składać w zamkniętych, podpisanych kopertach (z wyraźną adnotacją, że pismo skierowane do OPS), najlepiej dopisać również numer telefonu i/lub adres e-mail, dla szybkiej i sprawnej komunikacji. Ze względów bezpieczeństwa zaleca się, aby dokumenty w skrzynce pozostawiać w godzinach pracy Urzędu.

Jak zapewniają pracownicy ośrodka, sprawy złożone w Skrzynce Podawczej załatwiane będą w miarę możliwości na bieżąco.

Na razie nie wiadomo, kiedy placówka ponownie zostanie otwarta dla mieszkańców i będzie funkcjonowała jak wcześniej.