LIPIANY

Odra Chojna liderem okręgówki. Już w sobotę start piłkarskiej wiosny!

Opublikowane

w dniu

Dąb w pierwszym w tym roku meczu o punkty przegrał na własnym boisku z Odrą Chojna. Już w sobotę startuje piłkarska wiosna!

Na to spotkanie sympatycy Dębu Dębno czekali od tygodni. Zaległa potyczka z Odrą Chojna miała dać trzy punkty i lidera, tymczasem faworyt niespodziewanie przegrał.

Wynik otworzył tuż przed końcem pierwszej połowy Andrzej Matwijów, wcześniej piłkarze Odry nie wykorzystali karnego. W drugiej połowie meczu Dąb próbował odrobić straty, ale to rywale wykazali się lepszą skutecznością.  W 80 minucie do bramki dębnowskiego teamu trafił Dymytro Donos i podwyższył prowadzenie na 2:0.

Wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie.

Po wgranej liderem w tabeli klasy okręgowej jest Odra Chojna (37 punktów), która wyprzedza CRS Pogoń Barlinek (34 punkty), tyle samo punktów ma Dąb Dębno i Morzycko Moryń. Sokół Pyrzyce z dorobkiem 23 punktów zajmuje 8 miejsce w tabeli, Stal Lipiany zajmuje 7 miejsce (z 24 punktami)

Już w najbliższą sobotę rusza runda wiosenna. Sokół zagra z Dębem Dębno, a Stal Lipiany podejmie lidera.