Connect with us

NAJNOWSZE INFORMACJE

Nieznany nikomu mężczyzna zaatakował maczetą w Krzemlinie. Dwie osoby w szpitalu

Do incydentu doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Krzemlin. Dwoje mieszkańców zostało zaatakowanych maczetą przez mężczyznę, w wyniku napaści doznali obrażeń ciała. Policja nie zdradza szczegółów, ale wiemy, że udało się zatrzymać agresora.

 

Do mieszkania ofiar wtargnął nieznany napastnik i zaatakował ich maczetą. Jak twierdzą ofiary nie znali mężczyzny, który ich napadł. Zarówno młodszy mężczyzna z raną ciętą ramienia, jak i starsza z ofiar zostali przetransportowani do szpitala. Obrażenia starszej ofiary były dużo poważniejsze. Doznał on obrażeń obu kończyn dolnych z rozległymi ranami oraz jednej z dłoni – relacjonują ratownicy medyczni z Pyrzyc.

Do zajścia doszło wczoraj w miejscowości Krzemlin. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, napastnikiem był 38-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu gryfińskiego. Został już zatrzymany i przebywa w areszcie. Policja nie udziela informacji o napadzie ze względu na dobro śledztwa prowadzonego pod nadzorem prokuratora.

Nie wiadomo, co było powodem napaści. Nieoficjalnie mówi się, że agresor mógł mieć porachunki z którymś z mieszkańców Krzemlina, ale pomylił domy.

Udało się nam dowiedzieć, że rany zaatakowanych mężczyzn nie zagrażają ich życiu.