Connect with us

NAJNOWSZE INFORMACJE

Koszmarny wypadek, zginęła rodzina z gminy Pyrzyce. Co się stało w Dziwnowie?

Jak doszło do tego tragicznego w skutkach wypadku? Samochód osobowy z całą rodziną wjechał do wody w Dziwnowie. Śledczy próbują ustalić, co było powodem zdarzenia. Śmierć poniosła rodzina z jednej z miejscowości w gminie Pyrzyce.

 

Według wstępnych ustaleń, rodzina jechała samochodem z Międzywodzia w kierunku Dziwnówka. Nagle auto skręciło i wjechało do wody. Służy ratunkowe szybko pojawiły się na miejscu, ściągnięto również podwodnego drona, by zlokalizować miejsce wypadku. Płetwonurkowie zeszli pod wodę, ale było już za późno.

Auto zostało odnalezione na głębokości 7 metrów.

Miejsce, w którym doszło do tragicznego wypadku, nie jest odgrodzony od wody żadnymi barierkami ochronnymi. To fragment nabrzeża przy ul. Wybrzeża Kościuszkowskiego, można tu spokojnie zjechać autem bezpośrednio na nabrzeże.

Śmierć poniosła cała rodzina, dwoje rodziców, dzieci oraz pies. Wiadomo, że to mieszkańcy podpyrzyckiej wsi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód prowadziła kobieta, na przednim, siedzeniu przebywało jedno z dzieci. Ojciec z drugim dzieckiem i psem podróżowali na tylnej kanapie.

 

Foto: screen YouTube/iKamien