Connect with us

NAJNOWSZE INFORMACJE

Jednego dnia cztery razy złapali go na kradzieży. Zawsze chodziło o alkohol

Był tak spragniony, że nie potrafił się powstrzymać. W ciągu jednego dnia pyrzyccy policjanci czterokrotnie zatrzymywali tego samego mężczyznę w związku z kradzieżą.

 

Policjanci z pyrzyckiej jednostki w ciągu godziny czterokrotnie interweniowali wobec 60-letniego mieszkańca powiatu pyrzyckiego. Mężczyzna za każdym razem był mocno spragniony i w kolejnych sklepach zatrzymywany był na kradzieży alkoholu.

Już w pierwszym ze sklepów mężczyzna był tak spragniony, że butelkę z alkoholem otworzył na jego terenie i rozpoczął konsumpcję. Po interwencji policjantów 60-latek udał się do kolejnego sklepu, gdzie dokonał kolejnej kradzież butelki alkoholu. Policjanci w związku z popełnionym wykroczeniem sporządzili wobec niego wniosek o ukaranie do sądu, po czym został wyproszony z terenu sklepu. Jednak pragnienie było tak silne, że mężczyzna wrócił do placówki handlowej, sięgnął po alkohol i otworzył butelkę. Żeby tego było mało po kolejnej interwencji mężczyzna powędrował do jeszcze jednego sklepu, gdzie pokusił się o kradzież butelki whisky.

W związku z popełnionymi wykroczeniami odpowie przed sądem.